Destek Hizmetlerimiz

Destek Hizmetlerimiz

İş uygulamalarındaki ihtiyaç duydukları tüm çözümlere cevap veren ekibimiz müşterilerimizin bilgi altyapılarında meydana gelebilecek sorunlara müdahale edebilmek amacıyla, telefon desteği, uzak bağlantı desteği veya yerinde servis hizmeti ile kesintisiz olarak olarak destek sunulmaktadır.
Destek Hizmet paketlerimiz ihtiyaçlara göre farklılıklar gösterebilmektedir.
Sözleşmeli hizmetler kapsamındaki hizmet paketlerimiz

Telefon Destek Hizmetlerimiz:

Hizmet kapsamında müşterilerimiz kullandıkları uygulama ile ilgili basit sorunların çözümlerinde telefonla yardımcı olunur.

Periyodik Denetim & Kontrol Destek Hizmetlerimiz:

Periyodik müşteri ziyaretleri ile kullanılan uygulamalarda karşılaşılan ve müdahale edilmeyi bekleyen konular ile ilgili  yerinde müdahale süreçlerini kapsamaktadır.

ERP tercihlerindeki en önemli etkenlerden biri de yapılandırılabilir süreçleri, tercih ettikleri ERP uygulaması üzerinde uyarlama ve geliştirme özellikleri sayesinde sistemli işleyen bir süreç haline getirmektir. Bu kapsamda gerek ERP uygulamasından ve gerekse de çalışanlardan beklenilen verimin alınması tamamen sistem kurgusuna ve sorunsuz çalışmak izere yapılandırılmış süreçlere bağlıdır.

Kurumsal İş çözümlerinin yapısal veya sistemsel işleyişlerinin sorunsuz ilerlemesi alınan danışmanlık hizmetlerinin kalitesi ile doğrudan ilişkilidir. Danışmanlık hizmetleri iş süreçlerinin yapılandırılması ve projedeki çalışma yol haritası için ana kaynak oluşturmaktadır. Süreçler ne kadar standart ve disiplinli olursa sistemde karşılaşılabilecek sorunlar o kadar az olacaktır. Bu aşamalarda sektörel bilgi ve kurumun yapısının iyi analiz edilmesi gerekmektedir. Danışmanlık hizmetleri kapsamında yapılacak detaylı analizler ile gerek iş gücü ve gerekse de insan kaynakları tarafındaki ihtiyaçların da net bir şekilde ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Sektör bağımsız olarak geniş bir yelpazede başarılı projelere imza atmış olan deneyimli Ekibimiz, ERP süreçlerindeki Yazılım, Uygulama veya süreç yapılandırılması tarafındaki her türlü ihtiyaçlarınıza cevap verecek yapıda organize edilmiştir.

Çağrı yönlendirmesi ile Yerinde uygulamalı destek hizmeti:

Müşteri talebi ile müdahale ihtiyaçlarına belirlenen süre içinde müşteri yerinde uygulanan destek hizmetidir. Müşterimiz ile zaman / maliyet konularındaki sağladığımız ortak mutabakat ile süreç başlar.

Online Destek:

Müşterimiz ile varılan zaman / maliyet mutabakatından sonra uzak bağlantı yönetimi ile bağlanılarak sorunun tespiti ve gerekli müdahale yapılmaktadır.

Yazar hakkında

Ahmet İPEK editor

WhatsApp WhatsApp